top of page

Geltonas Feniksas – pirmoji Lietuvoje prenumeruojama knyga jau čia.

Visa, ką iki šios dienos pasiekiau, padariau tai labiau ne talento, o skaitmeninių medijų pagalba. Todėl ir Geltonas Feniksas yra pirmoji Lietuviška prenumeruojama knyga, kurią užsiskribinti galėsi nuo vasario 8 dienos už vienkartinį 19 EUR mokestį. Už tą sumą visa knyga tau e-mailan sukris per tris mėnesius. Pirmas tris serijas gali skaityti čia ir dabar nemokamai.

 

Kas ta prenumeruojama knyga ir kas tos serijos?

Esu įsitikinęs, kad mėgsti gerus serialus. Taip įdomiau – laukti naujų serijų, aptarti savo burbuliuky ko galima tikėtis, kas nutiks kitoje serijoje, apie ką bus kitas sezonas?
Lygiai taip pat esu paruošęs tau Geltoną Feniksą – tarsi knygos serialą, kur kas savaitę, o kartais ir kas dvi, gausi pluoštą skaitmeninių puslapių.

Tačiau yra dar vienas svarbus dalykas. Tu gi žinai, kad knyga yra autobiografija, o aš – dar gyvas :). Tad knygos paskutinis puslapis bus apie tai, kas nutiks paskutines akimirkas prieš man paspaudžiant „Siųsti“. Tu gausi knygą „realiu laiku“ apie realiai besitęsiantį mano gyvenimą, kur šiuo metu vyksta daugiau reikaliukų nei Lynčo filme (perdedu). Tad tapsi tikru mano gyvenimo bendrininku ir realiai – knygos bendraautoriumi (leisk man išlaikyti šiek tiek intrigos).

bottom of page